SUBKOWY – 24 maja 2018 r.

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. UKS SATURN OSTROWITE
2. SOKÓŁ ZBLEWO
3. ZS SUBKOWY
4. UKS DELTA NOWY STAW
5. AMP MIKOŁAJKI POMORSKIE
6. SP GARDEJA

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

        GODZINA :                                                                                                                                                            WYNIK:
1)       10.15 – 10.30      UKS SATURN OSTROWITE              –                      SP GARDEJA                                      4 : 1
2)       10.33 – 10.48      SOKÓŁ ZBLEWO                                                      AMP MIKOŁAJKI POMORSKIE      0 : 2
3)       10.51 – 11.06      ZS SUBKOWY                                     –                      UKS DELTA NOWY STAW               1 : 3
4)      11.09 – 11.24       UKS SATURN OSTROWITE              –                      SOKÓŁ ZBLEWO                               0 : 0
5)      11.27 – 11.42       AMP MIKOŁAJKI POMORSKIE        –                      ZS SUBKOWY                                    1 : 4
6)      11.45 – 12.00       SP GARDEJA                                       –                      UKS DELTA NOWY STAW               1 : 1
7)      12.03 – 12.18       ZS SUBKOWY                                    –                       UKS SATURN OSTROWITE             3 : 1 
8)      12.21 – 12.36       UKS DELTA NOWY STAW               –                       AMP MIKOŁAJKI POMORSKIE       4 : 0 
9)      12.39 – 12.54       SOKÓŁ ZBLEWO                               –                       SP GARDEJA                                      3 : 0
10)    12.57 – 13.12      UKS SATURN OSTROWITE               –                      UKS DELTA NOWY STAW               2 : 1
11)    13.15 – 13.30      SP GARDEJA                                       –                       AMP MIKOŁAJKI POMORSKIE       1 : 3
12)    13.33 – 13.48      SOKÓŁ ZBLEWO                                –                       ZS SUBKOWY                                    1 : 0
13)    13.51 – 14.06      AMP MIKOŁAJKI POMORSKIE        –                       UKS SATURN OSTROWITE             0 : 3
14)    14.09 – 14.24      UKS DELTA NOWY STAW                –                       SOKÓŁ ZBLEWO                               0 : 3
15)    14.27 – 14.42      ZS SUBKOWY                                     –                       SP GARDEJA                                      2 : 0

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. UKS SATURN OSTROWITE   0:0 1:3 2:1 3:0 4:1  10 10:5
2. SOKÓŁ ZBLEWO 0:0   1:0 3:0 0:2 3:0  10 7:2
3. ZS SUBKOWY 3:1 0:1   1:3 4:1 2:0  9 10:6
4. UKS DELTA NOWY STAW 1:2 0:3 3:1   4:0 1:1  7 9:7
5. AMP MIKOŁAJKI POMORSKIE      0:3 2:0 1:4 0:4   3:1  6 6:12
6. SP GARDEJA 1:4 0:3 0:2 1:1 1:3    1 3:13

 

UKS Saturn Ostrowice                   –      I   MIEJSCE

Sokół Zblewo                                    –     II   MIEJSCE

ZS Subkowy                                       –    III  MIEJSCE

UKS Delta Nowy Staw                         IV  MIEJSCE

AMP Mikołajki Pomorskie             –    V   MIEJSCE

SP Gardeja                                          –  VI   MIEJSCE

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia