STARE OBORZYSKA - 22 maja 2018 r.

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. SP 5 WAŁCZ
2. CHROBRY BOLESZKOWICE
3. DK ZAKRZEWO
4. LECH DOBRE
5. SP KRYSZYN
6. UKS ŚREM

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

        GODZINA :                                                                                                                                                 WYNIK:
1)       10.15 – 10.30     SP 5 WAŁCZ                            –           UKS ŚREM                                                      1 : 5
2)       10.33 – 10.48     CHROBRY BOLESZKOWICE           SP KRYSZYN                                                  2 : 2
3)       10.51 – 11.06     DK ZAKRZEWO                       –          LECH DOBRE                                                  0 : 1
4)       11.09 – 11.24     SP 5 WAŁCZ                             –          CHROBRY BOLESZKOWICE                        3 : 0
5)       11.27 – 11.42     SP KRYSZYN                            –          DK ZAKRZEWO                                              1 : 1
6)       11.45 – 12.00     UKS ŚREM                               –           LECH DOBRE                                                 4 : 0
7)       12.03 – 12.18     DK ZAKRZEWO                      –           SP 5 WAŁCZ                                                    1 : 8 
8)       12.21 – 12.36     LECH DOBRE                          –          SP KRYSZYN                                                   1 : 2 
9)      12.39 – 12.54      CHROBRY BOLESZKOWICE –          UKS ŚREM                                                       0 : 11
10)    12.57 – 13.12      SP 5 WAŁCZ                            –          LECH DOBRE                                                  3 : 0
11)    13.15 – 13.30      UKS ŚREM                               –          SP KRYSZYN                                                   8 : 0
12)    13.33 – 13.48      CHROBRY BOLESZKOWICE –          DK ZAKRZEWO                                              2 : 1
13)    13.51 – 14.06      SP KRYSZYN                           –          SP 5 WAŁCZ                                                    0 : 1
14)    14.09 – 14.24      LECH DOBRE                          –          CHROBRY BOLESZKOWICE                         0 : 4
15)    14.27 – 14.42      DK ZAKRZEWO                      –          UKS ŚREM                                                       0 : 8

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. SP 5 WAŁCZ
–  3:0 8:1 3:0 1:0 1:5  12 16:6
2. CHROBRY BOLESZKOWICE 0:3 –  2:1 4:0 2:2 0:11  7 8:17
3. DK ZAKRZEWO 1:8 1:2 –  0:1 1:1 0:8  1 3:20
4. LECH DOBRE 0:3 0:4 1:0 –  1:2 0:4  4 2:13
5. SP KRYSZYN      0:1 2:2 1:1 2:1 –  0:8  5 5:13
6. UKS ŚREM 5:1 11:0 8:0 4:0 8:0  –  15 36:1

 

UKS Śrem                           –    I   MIEJSCE

SP 5 Wałcz                          –    II   MIEJSCE

Chrobry Boleszkowice   –    III  MIEJSCE

SP Kruszyn                             IV  MIEJSCE

Lech Dobre                        –    V   MIEJSCE

DK Zakrzewo                     –   VI   MIEJSCE

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia