Zaznacz stronę

Podczas meczu drużyny narodowej z San Marino towarzyszyły nam niesamowite emocje. Zawodnicy z Ryjewa doświadczyli oficjalnego pożegnania bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który został zmieniony w trakcie drugiej połowy. Wielka wygrana reprezentacji wzbudziła zapał wśród bohaterów z Ryjewa do dalszych treningów i gry zespołowej w kolejnych turniejach piłkarskich. Tak jak drużyna Reprezentacji Polski wygrała z San Marino, równie dzielnie w eliminacjach walczyła drużyna z pomorskiego Ryjewa, która pokonała wszystkich uczestników turnieju PROCAM CUP 2021.

Należy nadmienić, iż PROCAM CUP to największy w kraju turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi związany z PZPN „Piłka Dla Wszystkich”, PROCAM CUP obchodzi już V jubileuszową edycję, a w tegorocznych rozgrywkach wzięło udział ponad tysiąc młodych piłkarek i piłkarzy z 42 drużyn z całej Polski. Dla przypomnienia, finał PROCAM CUP miał miejsce nad samym morzem w Ustce, a zwycięzcami finału turnieju była wspomniana drużyna z województwa pomorskiego: AP Champions Ryjewo. Tegoroczne turnieje eliminacyjne odbyły się w Karlinie (woj. zachodniopomorskie), Gostyniu (woj. wielkopolskie), Środzie Śląskiej (woj. dolnośląskie), Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie), Ryjewie (woj. pomorskie), Łańcucie (woj. podkarpackie) oraz Nowych Proboszczewicach (woj. mazowieckie).

Firma PROCAM działa w polskim sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Działalność firmy obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, wymianę barterową, skup płodów rolnych oraz sprzedaż i dystrybucję: środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów, materiału siewnego roślin uprawnych.

Firma BASF to światowy producent środków ochrony roślin, oferując rolnikom kompleksowe rozwiązania w ochronie fungicydowej, herbicydowej, insektycydowej oraz w zwalczaniu szkodników.