Zaznacz stronę

Zwycięzcy na meczu Polska-Holandia

Wieczorem, 22 września, drużyna GKS Wikielec z gminy Iława, uczestniczyła w meczu polskiej reprezentacji podczas spotkania z Holandią na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Wyjazd na mecz oraz przedmeczowa zabawa w Centrum Nauki Kopernik były główną nagrodą w ramach tegorocznej edycji BASF PROCAM CUP 2022.

Wśród 50 tys. kibiców, młodzi piłkarze z Iławy doświadczyli niezapomnianych przeżyć, spełniali marzenia, a atmosfera meczu i kibicowania swoim ulubionym piłkarzom, na długo pozostanie wraz z nimi.

To już VI edycja turnieju współorganizowanego wspólnie przez PROCAM i BASF. Należy nadmienić, iż BASF PROCAM Cup to największy w kraju turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi związany z programem PZPN „Piłka dla wszystkich”. W tegorocznych finałach turnieju wzięło udział osiem najlepszych drużyn z całej Polski – zwycięzcy majowych i czerwcowych zmagań regionalnych.

Zainteresowanie turniejem BASF PROCAM Cup 2022 było rekordowe, ponieważ zgłosiło się aż 118 drużyn z całej Polski, gdy w 2021 roku zgłoszeń tych było ponad połowę mniej. Jest to dla nas wielki sukces, bardzo cieszymy się tak rosnącym zainteresowaniem naszym turniejem i serdecznie zapraszamy na kolejne edycje!

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY