Zaznacz stronę

Zambrów: Finaliści w komplecie

Akademia Piłkarska Jonkowo-Wrzesina zwyciężyła w ostatnim turnieju eliminacyjnym PROCAM CUP 2017. Poznaliśmy tym samym komplet finalistów, którzy spotkają się 18 czerwca na Stadionie we Wronkach.

Zambrów (woj. podlaskie) był ostatnim turniejem eliminacyjnym cyklu PROCAM CUP 2017. Od samego początku świetnie spisywali się gospodarze, reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie. Co prawda nie przegrali oni ani jednego meczu, jednak uplasowali się ostatecznie na drugim miejscu rywalizacji. Najlepsi okazali się gracze z Jonkowa-Wrzesiny, którzy z bilansem 4 zwycięstwa i 1 przegraną wyprzedzili o jeden punkt zespół SP 4 Zambrów.

Dzięki zwycięstwu w Zambrowie, Akademia Piłkarska Jonkowo-Wrzesina dołączyła do 4 innych zespołów, które już wcześniej zapewniły sobie udział w finale we Wronkach. Przypomnijmy, że o wyjazd na mecz Reprezentacji Polski powalczą jeszcze UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, ZS Krośnice, UKS Orlik Poznań oraz Giganci Radymno.

Podczas turnieju w Zambrowie uhonorowano także najlepszych zawodników rywalizacji, wśród których znalazły się dwie zawodniczki: Julia Toczyska (SKS Jabłonna Lacka) oraz Zuzanna Kosieradzka (SP Bielany Jarosław). Stawkę najlepszych zawodników turnieju uzupełnili: Kacper Sakowski (AP Jonkowo-Wrzesina), Mikołaj Suska (LUKS Czerwiny), Jakub Gwardiak (SP4 Zambrów) i Piotr Tułowiecki (PSP Brudki Stare).

Wyniki:
SP 4 Zambrów – LUKS Czerwin 0:0
AP Jonkowo-Wrzesina – SP Jabłonna Lacka 1:0
PSP Brudki Stare – SP Bielany Jarosławy 3:0
SP 4 Zambrów – AP Jonkowo-Wrzesina 1:0
SP Jabłonna Lacka – PSP Brudki Stare 0:0
LUKS Czerwin – SP Bielany Jarosławy 4:0
PSP Brudki Stare – SP 4 Zambrów 0:0
SP Bielany Jarosławy – SP Jabłonna Lacka 0:0
AP Jonkowo-Wrzesina – LUKS Czerwin 4:3
SP 4 Zambrów – SP Bielany Jarosławy 5:0
LUKS Czerwin – SP Jabłonna Lacka 2:0
AP Jonkowo-Wrzesina – PSP Brudki Stare 3:1
SP Jabłonna Lacka – SP4 Zambrów 1:4
SP Bielany Jarosławy – AP Jonkowo Wrzesina 0:3
PSP Brudki Stare – LUKS Czerwin 1:1

Tabela:

  1. AP Jonkowo-Wrzesina
  2. SP4 Zambrów
  3. LUKS Czerwin
  4. PSP Brudki Stare
  5. SP Jabłonna Lacka
  6. SP Bielany Jarosławy

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY