Zaznacz stronę

Wielki Finał BASF PROCAM CUP 2023 – już 18 czerwca w Kołobrzegu

​W Środzie Śląskiej odbył się ostatni turniej eliminacyjny tegorocznej edycji BASF PROCAM CUP. Awans do wielkiego finału wywalczyły drużyny UKS Hattrick Głuchołazy oraz Polonia Środa Śląska. Całej serii rozgrywek regionalnych towarzyszyła fantastyczna, słoneczna aura.

W każdym z turniejów dało się zauważyć, że wszystkim ośmiu uczestniczącym drużynom zależało na wywalczeniu awansu do wielkiego finału w Kołobrzegu, jednak pomimo rywalizacji sportowej, całemu wydarzeniu towarzyszyła świetna piłkarska atmosfera z poszanowaniem zasad fair play.

Łącznie podczas 4 turniejów regionalnych (Tuchola, Gorzyce, Kamień Pomorski oraz Środa Śląska) udział wzięły 32 drużyny – dzieci z małych miejscowości i wsi z czego do Wielkiego Finału, który zaplanowany został na 18 czerwca w Kołobrzegu zakwalifikowało się 8 najlepszych drużyn – po dwie z każdego turnieju eliminacyjnego.

Zwycięskie drużyny z turniejów regionalnych, które wywalczyły awans do Wielkiego Finału w Kołobrzegu:

  • turniej w Środzie Śląskiej (Dolnośląskie)– zakwalifikowane zespoły: UKS Hattrick Głuchołazy oraz Polonia Środa Śląska
  • turniej w Kamieniu Pomorskim (Zachodniopomorskie) – zakwalifikowane zespoły: OKS R-Football Goleniów oraz Sława Sławno
  • turniej w Gorzycach Podkarpackie) – zakwalifikowane zespoły: Team Przecław oraz Akademia Footbolisty Głusk
  • turniej w Tucholi (Kujawsko -Pomorskie) – zakwalifikowane zespoły: Santana Wielki Klincz oraz Jantar Ustka

Należy przypomnieć, iż do tegorocznej 7 edycji turnieju zgłosiło się aż 77 drużyny z całej Polski, a w imprezie organizowanej przez BASF oraz PROCAM nie ma opłat wpisowych, dodatkowo zakwalifikowane drużyny otrzymują na własność od organizatorów m.in. profesjonalny sprzęt sportowy marki JOMA.

Nagrodą za zwycięstwo w Wielkim Finale turnieju BASF PROCAM CUP 2023 w Kołobrzegu będzie zaproszenie dla całej drużyny wraz z opiekunami i trenerami na mecz z udziałem piłkarskiej Reprezentacji Polski POLSKA – WYSPY OWCZE, który odbędzie się 7 września na PGE Narodowym.

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY