Zaznacz stronę

To już jest koniec… wracamy za rok!

Sesje treningowe w Myśliborzu były ostatnimi w ramach tegorocznej edycji PROCAM CUP 2020. Nie żegnamy się, lecz mówimy do zobaczenia za rok!

Zachodniopomorski Myślibórz gościł kolejne drużyny z małych miejscowości i wsi w ramach projektu mającego na celu zaszczepianie miłości do piłki nożnej oraz aktywności fizycznej. W treningach udział wzięli reprezentanci klubów: Osadnik Myślibórz, UKS 4 Kostrzyn nad Odrą, Pomorzanin Krąpiel, Bosko Sulęcin, Gavia Choszczno oraz R-Football Goleniów. – Kilku zawodników zwróciło moją szczególną uwagę, ale przed wszystkimi młodymi piłkarzami jeszcze wiele pracy. Mam nadzieję, że dzisiejsze spotkanie będzie dla nich motywacją do dalszego rozwoju – stwierdził prowadzący zajęcia trener Marcin Dorna.

Każda z sesji treningowych zakończona została sparingiem. Jako ciekawostkę należy podkreślić fakt, iż Myślibórz okazał się… najzimniejszym miejscem, gdzie przeprowadzone zostały nasze treningi, bowiem temperatura po raz pierwszy nie przekroczyła 25 stopni C. A już tak zupełnie na poważnie. Nie żegnamy się, lecz mówimy do zobaczenia za rok!

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY