Zaznacz stronę

Subkowy: Sycewice bez porażki!

Sparta Sycewice dołącza do grona finalistów turnieju PROCAM CUP 2019. Zespół z Sycewic okazał się bezkonkurencyjny podczas turnieju eliminacyjnego w Subkowach.

Już w pierwszej kolejce spotkań, jak się później okazało, doszło do bezpośredniego pojedynku dwóch najlepszych ekip turnieju. Po niezwykle wyrównanym spotkaniu Sparta Sycewice pokonała SP Subkowy 2:1 i był to kluczowy rezultat dla losów całego turnieju. Ostatecznie to zespół z Sycewic z kompletem zwycięstw zakończył rywalizację na pierwszej pozycji, natomiast gospodarz z czterema wygranymi i jedną porażką uplasowali się na drugim miejscu w turnieju.

– Z radością ogląda się rywalizację najmłodszych, którzy pozostawiają na murawie swoje serce i udowadniają tym samym miłość do piłki nożnej – stwierdził Tomasz Szweda, dyrektor regionalny firmy PROCAM Polska. – Cieszę się, że w Subkowach po raz kolejny gościliśmy turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi – dodał Piotr Cymanowski, Wicestarosta Tczewski.

Na kolejnych miejscach rywalizację zakończyli KS Damnica, Jedynka Pelplin, SP Cygany oraz SP Nowakowo. W ramach turnieju przyznane zostały również nagrody indywidualne, które powędrowały do: Jana Czyża (Sparta Sycewice), Mateusza Szupryczyńskiego (SP Subkowy), Aleksandra Wojtanka (KS Damnica), Wiktora Piernickiego (Jedynka Pelplin), Antoniego Kędry (SP Cygany) oraz Oliwii Sternickiej, jedynej dziewczynce biorącej udział w piłkarskiej rywalizacji z SP Nowakowo.

Po dzisiejszym turnieju znamy już cztery drużyny, które 16. czerwca zmierzą się na Stadionie w Kołobrzegu w wielkim finale rywalizacji PROCAM CUP 2019. Wcześniej udział w finale zapewnili sobie

Tabela:

  1. Sparta Sycewice – 15 punktów (5 zwycięstw)
  2. SP Subkowy – 12 punktów (4 zwycięstwa, 1 porażka)
  3. KS Damnica – 9 punktów (3 zwycięstwa, 2 porażki)
  4. Jedynka Pelplin – 6 punktów (2 zwycięstwa, 3 porażki)
  5. SP Cygany – 3 punkty (1 zwycięstwo, 4 porażki)
  6. SP Nowakowo – 0 punktów (5 porażek)

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY