Zaznacz stronę

PROCAM CUP 2020

Tak prezentuje się mapa IV edycji turnieju dla drużyn z małych miejscowości i wsi do 25 tysięcy mieszkańców, PROCAM CUP 2020.

Przed nami sześć turniejów eliminacyjnych, które zorganizowane w kwietniu i maju wyłonią uczestników Wielkiego Finału, a ten odbędzie się 7 czerwca na Stadionie Miejskim w Kołobrzegu. W tym roku udział w rywalizacji wezmą chłopcy z rocznika 2009 i młodsi oraz dziewczynki z rocznika 2008 i młodsze (zespoły mieszane). Tradycyjnie nagrodą główną w całym cyklu turniejów PROCAM CUP 2020 będzie wyjazd na mecz Reprezentacji Polski.

Uwaga: zgłoszenia do udziału w turnieju będą możliwe od lutego i potrwają do 6 marca. Druk zgłoszeń będzie dostępny na stronie https://procamcup.pl
Wszystkie zakwalifikowane do udziału w turnieju drużyny otrzymają profesjonalny sprzęt piłkarski, który pozostanie do ich własnego użytku. 

Organizatorem turnieju jest firma PROCAM, współorganizatorem BASF Agro Polska, a wykonawcą ALL SPORTS GO. Patronat nad imprezą sprawuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Serdecznie zapraszamy.

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY