Zaznacz stronę

Ostatnie rozstrzygnięcia

Tym razem rywalizacja przeniosła się do zachodniopomorskiego Goleniowa, gdzie poznaliśmy ostatnich finalistów tegorocznej edycji BASF PROCAM CUP.

Emocji nie brakowało. Już w fazie grupowej rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, co zwiastowało świetny turniej regionalny i tak też było w dalszej fazie piłkarskiego wydarzenia. W najlepszej czwórce turnieju znalazły się Jantar Ustka, AP Gavia Choszczno, MKS Ina Goleniów oraz Sparta Sycewice.

O ile w pierwszym półfinale drużyna Jantara Ustka dość pewnie pokonała Spartę Sycewice 5:3, tak w pojedynku pomiędzy AP Gavią Choszczno a MKS Iną Goleniów padła tylko jedna bramka, którą zdobyła drużyna z Choszczna meldując się tym samym w finale rywalizacji.

Wielkie emocje towarzyszyły także walce o miejsca 5-8. O tym, która z drużyn zajęła siódme miejsce decydowały rzuty karne, w których UKS Torzym pokonał UKS Piast Junior Chociwel 3:2. Równie wyrównanym starciem był bój o miejsce piąte, w którym to w ostatnich sekundach spotkania LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal trafiło bramkę na 2:1 pokonując MLKS Światowid 63 Łobez.

Przed meczem finałowym odbył się także mecz o trzecie miejsce, w którym Sparta Sycewice pokonała wysoko Jantar Ustkę 5:1. Taki sam wynik padł także w meczu finałowym, w którym Jantar Ustka pokonał drużynę z Choszczna. Warto jednak odnotować, że spotkanie to zakończone zostało przed czasem, bowiem nad Goleniowem pojawiły się czarne chmury, burza oraz… uczestników turnieju zaskoczył grad.

Co ciekawe, dla młodych uczestników rywalizacji nie był to żaden problem. Wręcz przeciwnie. Widok dzieci widzących grad w końcówce maja – bezcenny.

W ramach turnieju wyróżniono także indywidualnie następujących graczy: Marcel Atalski (Ustka), Igor Bylewski (Chociwel), Marcel Kucharski (Torzym), Alan Krasowski (Choszczno), Cezary Rakowiecki (Goleniów), Natan Kubicki (Sycewice), Filip Sulima (Rewal), Maks Tomczak (Łobez).

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY