Zaznacz stronę

Konkurs plastyczny: nagrody przyznane!

Olimp Mircze to piąta drużyna, która wywalczyła awans do wielkiego finału turnieju PROCAM CUP 2019. Drużyna z powiatu hrubieszowskiego okazała się bezkonkurencyjna podczas eliminacji w województwie lubelskim.

Fantastyczna postawa w ofensywie, o czym świadczyć może fakt zdobycia 29 bramek w pięciu meczach oraz dobra defensywa, którą potwierdza 0 straconych bramek, to dowody na to, że tego dnia ekipa Olimpu Mircz nie dała żadnych szans swoim przeciwnikom. Warto dodać, że nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Mikołaj Wójcik, który w dzień turnieju obchodził dodatkowo swoje urodziny.

Na drugim miejscu rywalizacje zakończył zespół Talentu Łabunie, który wygrał cztery z pięciu spotkań. Na ostatnim stopniu podium w turnieju uplasowała się ekipa GOSiR Wodzisław, natomiast na dalszych miejscach kolejno: Relaks Jaślików, SP Sułów oraz UKS Krupe. Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn odebrali: Alan Kania (Talent Łabunie), Dawid Jóźwik (GOSiR Wodzisław), Michał Korzeniowski (Relaks Jaślików), Jakub Walczak (SP Sułów) oraz Maksymilian Skubisz (UKS Krupe).

Tym samym Olimp Mircze dołączył do drużyn: Talent Trzebnica, Sparta Sycewice, Sokół Pyrzyce oraz SP Pogorzela, które już wcześniej wywalczyły awans do wielkiego finału, który odbędzie się 16. czerwca w Kołobrzegu. W piątek, 24 maja w Dobrym Mieście (woj. warmińsko-mazurskie) odbędzie się ostatni turniej regionalny, który wyłoni szóstego finalistę zmagań PROCAM CUP 2019.

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY