Zaznacz stronę

Niemożliwe nie istnieje

Turnieje w województwie wielkopolskim przyzwyczaiły do bardzo wysokiego poziomu. Tak było i tym razem. Nie zawiedli uczestnicy rywalizacji, dopisali także kibice. Bez dwóch zdań zmagania w Krobi zapiszą się w historii BASF PROCAM CUP na długie lata.

Pomimo, że był to turniej regionalny, atmosfera przypominała wielki finał naszych zmagań. Tłumy kibiców i rodziców wspierały przez całe spotkania swoje drużyny. Jak to w sporcie bywa, ktoś jednak musiał okazać się najlepszy, jednak zgodnie z ideą turniejów BASF PROCAM CUP wszyscy tak naprawdę byli zwycięzcami.

Zwyciężyła dobra zabawa, a tej nie brakowało. Towarzyszyły jej oczywiście ogromne emocje. Finalnie zwycięzcami turnieju zostali reprezentanci KS Fara Pelikan Żydowo, którzy wygrali
4 mecze i zapisali na koncie jeden remis. Najlepszym graczem zwycięskiej drużyny wybrany został Michał Graczyk. Warto podkreślić, że drużyna z Żydowa dokonała niemożliwego w bezpośrednim starciu z Młodą GKS-ą Krzemieniewo, co okazało się kluczowe dla losów całego turnieju. KS Fara Pelikan przegrywał 2:0, po czym zawodnicy dokonali niemożliwego, strzelili trzy bramki i wygrali ostatecznie 3:2. – Mecz ten pokazał prawdziwe piękno piłki nożnej, emocję i walkę do samego końca. Cieszę się, że turniej w Krobi przyniósł nam wszystkim tak dużo pozytywnych wrażeń, tym bardziej, że mieści się tu jeden z oddziałów naszej firmy – skomentował Bartosz Nowiński, dyrektor regionalny w firmie Procam Polska.

Na kolejnych miejscach, tuż za zwycięzcami uplasowali się kolejno: Młoda GKS-a Krzemieniewo, GLKS Zryw Sypniewo, Sokół Kościerzyn, UKS Grom Krobia, AP Reissa Stęszew. Najlepszymi zawodnikami turnieju uznani zostali: Michał Graczyk (KS Fara Pelikan Żydowo), Jakub Gronowski (UKS Grom Krobia), Jakub Rosik (Młoda GKS-a Krzemieniewo), Aleksander Kuster (Sokół Kościerzyn), Oskar Sugustowski (GLKS Zryw Sypniewo), Wojciech Juśkiewicz (AP Reissa Stęszew).

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY