Zaznacz stronę

Nie zwalniamy tempa

Podkarpackie Hyżne oraz mazowiecki Gołymin-Ośrodek to kolejne miejscowości, w których zorganizowane zostały profesjonalne treningi piłkarskie dla dzieci z małych miejscowości i wsi.

Nie zwalniamy tempa. Tym razem gościliśmy w województwach podkarpackim i mazowieckim, gdzie udział w treningach wzięło około 200 dzieci. Po raz kolejny dopisała pogoda, która w połączeniu z radością młodych piłkarzy tworzy fantastyczną aurę wokół wydarzenia.

Gościem specjalnym treningów w Gołyminie-Ośrodku był Stefan Majewski, dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wielokrotny Reprezentant Polski, brązowy medalista Mistrzostw Świata z roku 1982 oraz były trener kadry narodowej, nie ukrywał ogromnego zadowolenia ze spotkania z dziećmi i ich szkoleniowcami. – Mam nadzieję, że wśród Was znajdują się kolejni Reprezentanci Polski – zwrócił się do uczestników treningów Stefan Majewski. – Cieszę się, że tak wiele dzieci z mniejszych ośrodków uprawia piłkę nożną. Na tym etapie przygody ze sportem liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz wspólna praca trenerów i rodziców, którzy są niezwykle ważni w rozwoju sportowym dzieci – dodał Stefan Majewski.

Treningi prowadził Marcin Dorna, trener młodzieżowej reprezentacji Polski U-16.

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY