Zaznacz stronę

Mosina: bezkonkurencyjna SP Pogorzela!

SP Pogorzela zwyciężając turniej regionalny w wielkopolskiej Mosinie zapewniła sobie awans do wielkiego finału PROCAM CUP 2019.

Zawodnicy z Pogorzeli od samego początku prezentowali najbardziej stabilną formę. Co prawda zremisowali z Kanią Gostyń 0:0, jednak w kolejnych spotkaniach zapisali na koncie komplet punktów. Warto podkreślić, że świetnie spisywał się Jędrzej Fahner, bramkarz SP Pogorzela, który wybrany został jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju.

Na drugim miejscu z bilansem 2 zwycięstwa, 2 remisy i jedna porażka turniej zakończyła Kania Gostyń. Najlepszym graczem drużyny wybrany został Mateusz Klauza. Najniższy stopień podium przypadł ekipie Fox Kaczanowo, z której wyróżniony został Aleksander Brant. Tuż za podium rywalizacje z dwoma wygranymi zakończyła SP 6 Śrem, która wyprzedziła w tabeli SP Wałcz ze względu na bezpośrednią wygraną w spotkaniu pomiędzy drużynami z jednakową liczbą punktów. Najlepszym graczem SP 6 Śrem wybrany został Mikołaj Kowalski, natomiast z SP Wałcz Milena Bednarek. Stawkę zamknęli gospodarze Orlik Mosina, a nagrodę dla najlepszego gracza odebrał Nikodem Kaczmarek.

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY