Zaznacz stronę

Grad bramek w Krobi

Wielkopolska Krobia była miejscem kolejnego turnieju regionalnego w ramach Procam Cup 2021. Najlepszym zespołem rywalizacji okazał się UKS Orlik Mosina.

Zawodnicy z Mosiny byli bez dwóch zdań najlepszym zespołem turnieju. Wygrali wszystkie pięć spotkań zdobywając w nich 26 goli, tracąc zaledwie jedną bramkę. W sumie podczas turnieju strzelonych zostało 67 bramek, co daje średnią 4,5 bramki na mecz. Ten niezwykle ofensywny turniej mógł się bardzo podobać. – To był dzień pełen sportowych emocji. Cieszę się, że turniej zorganizowany został właśnie w Krobi, bowiem w tym mieście posiadamy jeden z oddziałów naszej firmy – powiedział Bartosz Nowiński, dyrektor regionalny firmy Procam Polska.
Na drugim miejscu rywalizacje zakończyła drużyna UKS Akademia Piłkarska Reissa Gmina Kościan. Zespół ten z czterema wygranymi i 24 strzelonymi bramkami ma szansę na udział w wielkim finale w Ustce. Wszystko to za sprawą regulaminu turnieju, który mówi o tym, iż premiowane awansem są zwycięzcy turniejów regionalnych oraz drużyna z drugiego miejsca, która zdobędzie najwięcej punktów i bramek w turnieju eliminacyjnym.

Na kolejnych lokatach uplasowali się kolejno: UKS Grom Krobia, Polonia Jastrowie Sypniewo, UKS Wińsko oraz Gmina Krobia. Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrani zostali: Wojciech Kwiatkowski (UKS Orlik Mosina), Szymon Tomczak (UKS Grom Krobia), Leon Dolata (UKS APR Gmina Kościan), Kacper Przybył (Polonia Jastrowie Sypniewo), Miłosz Kaczmarek (Gmina Krobia) i Wiktor Wójcik (UKS Wińsko).

Tymczasem rywalizacja przenosi się do województwa dolnośląskiego, gdzie już w sobotę 3. lipca zorganizowany zostanie kolejny turniej regionalny.

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY