Zaznacz stronę

Dobre Miasto: Michałki w finale!

Michałki Dobre Miasto to szósta a zarazem ostatnia drużyna, która wywalczyła awans do wielkiego finału PROCAM CUP 2019.

Gospodarze wygrali cztery z pięciu spotkań, a w jednym meczu podzielili się punktami z zespołem UKS Wkra Radzanów. W pozostałych spotkaniach byli wyraźnie lepsi od przeciwników pokonując pewnie konkurencje. Warto odnotować, że najlepszym zawodnikiem drużyny wybrany został bramkarz Krzysztof Zapał, który w turnieju przepuścił zaledwie dwie bramki.

Na drugim miejscu rywalizacje zakończyła Szkoła Podstawowa Brudki Stare, z której to wyróżniony został Miłosz Zaremba. Na ostatnim stopniu podium uplasowali się reprezentanci Zjednoczonych Bulkowo, a wśród nich wyróżnienie indywidualne powędrowało do Eryka Cytackiego. Kolejne miejsca przypadły zespołom SP Gołymin – Ośrodek, UKS Wkra Radzanów oraz Akademia Piłkarska Jonkowo – Wrzesina. Spośród tych zespołów wyróżnieni zostali: Rafał Matuszewski (SP Gołymin-Ośrodek), Aleksander Szawłowski (Wkra Radzanów) oraz Kuba Dąbrowski (AP Jonkowo – Wrzesina).

Tym samym Michałki Dobre Miasto dołączyli do drużyn: Talent Trzebnica, Sparta Sycewice, Sokół Pyrzyce, SP Pogorzela oraz Olimp Mircze, które już wcześniej wywalczyły awans do wielkiego finału, który odbędzie się 16. czerwca w Kołobrzegu.

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY