Zaznacz stronę

Czas na wielki finał we Wronkach!

Już w niedzielę 18. Czerwca poznamy zwycięzcę pierwszej edycji ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej dla dzieci PROCAM CUP 2017. Jest o co walczyć, bowiem najlepsza drużyna zmagań obejrzy na żywo mecz Reprezentacji Polski.

Sześć drużyn powalczy o zwycięstwo w I edycji ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego dla dzieci PROCAM CUP 2017. W ramach eliminacji awans do finału wywalczyły: UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, ZS Krośnice, UKS Orlik Poznań, Giganci Radymno oraz AP Jonkowo Wrzesina. Stawkę uzupełni drużyna UKS Śrem, która dzięki czterem wygranym w turnieju eliminacyjnym w Starych Oborzyskach (12 punktów, 22 bramki zdobyte, 4 bramki stracone) wywalczyła awans do Wielkiego Finału dzięki tzw. „dzikiej karcie”.

– Trudno wskazać faworyta finałowej rywalizacji. Każdy turniej eliminacyjny stał na naprawdę wysokim poziomie – mówi Tomasz Kajzer, kierownik działu marketingu firmy PROCAM, odpowiedzialny za realizację piłkarskiego projektu. – Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie – dodał przedstawiciel Sponsora Głównego wydarzenia.

Warto dodać, że gościem specjalnym wydarzenia będzie były selekcjoner Reprezentacji Polski, Paweł Janas. Nie bez powodu zaproszono właśnie byłego trenera kadry, bowiem zwycięzcy turnieju PROCAM CUP 2017 wygrają zaproszenie na mecz Polska – Kazachstan w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, który odbędzie się 4. września na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

–  Stawka jest naprawdę wysoka, jednak każdy z uczestników turnieju jest jego zwycięzcą – mówi Artur Juszczyński, dyrektor sprzedaży firmy BASF Crop Protection. – Poprzez organizację turnieju chcieliśmy przede wszystkim propagować aktywny tryb życia, jak również przestrzeganie, nie tylko na boisku, zasad fair play – stwierdził przedstawiciel współorganizatora wydarzenia.

Firma BASF była również fundatorem nagród w konkursie plastycznym, który towarzyszył sportowym zmaganiom. W sumie podczas pięciu zmagań eliminacyjnych wyróżnionych zostało 8 spośród 72 prac, których autorzy wygrali zaproszenia na wyjątkową lekcje chemii w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie dla całej swojej klasy.

Początek rywalizacji na Stadionie we Wronkach zaplanowany został w niedzielę 18. czerwca na godzinę 10:00. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za wszystkie zespoły, a zgodnie ze starą piłkarską prawdą: niech wygrają najlepsi!

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY