Zaznacz stronę

Ujeździec Wielki: Talent Trzebnica w finale!

Znamy pierwszego finalistę trzeciej edycji turnieju PROCAM CUP. Do wielkiego finału, który odbędzie się 16. czerwca w Kołobrzegu awans wywalczyli zawodnicy Talentu Trzebnica.

Rywalizacja w Ujeźdźcu Wielkim (woj. dolnośląskie) od samego początku przebiegała pod dyktando zawodników z Trzebnicy. Zawodnicy tej drużyny wygrali cztery z pięciu spotkań, tracąc punkty jedynie w spotkaniu z Polonią Jaszowice, które zremisowali 1:1. Najlepszym zawodnikiem zwycięskiej drużyny wybrany został Franek Sot.

Na drugim miejscu zmagania zakończył Start Namysłów z bilansem 3 zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka. Najlepszym zawodnikiem drużyny wybrany został Beniamin Dobosz. Na najniższym stopniu podium uplasował się zespół Widawa Wilków. Warto podkreślić, że zawodnicy z Wilkowa zakończyli rywalizację z identyczną liczbą punktów co Polonia Jaszowice, a w bezpośrednim spotkaniu tych drużyn był remis 2:2, natomiast o wyższym miejscy w tabeli, zgodnie z regulaminem turnieju, zadecydowała liczba strzelonych bramek, a tych Widawa miała 14, natomiast Polonia 8. Polonia tym samym zakończyła rywalizację na czwartym miejscu. Najlepszymi zawodnikami tych drużyn wybrani zostali Jakub Gąsior (Widawa Wilków) oraz Tomasz Załupski (Polonia Jaszowice). Na kolejnych miejscach plasowali się Dragon Miszkowice, gdzie najlepszą zawodniczką drużyny została Paulina Krok-Orzechowska oraz Zorza Pępów, w której najlepszą dyspozycję prezentował Adrian Krupa.

Tym samym Talent Trzebnica jako pierwsza drużyna awansował do Wielkiego Finału turnieju PROCAM CUP 2019, który odbędzie się 16 czerwca na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. Rywalizacja przenosi się teraz do województwa wielkopolskiego, gdzie już w czwartek, 9. maja w Mosinie rozegrany zostanie kolejny turniej regionalny.

Organizatorem turnieju jest firma PROCAM POLSKA, obchodząca w tym roku 15-lecie istnienia, przy współpracy z firmą BASF Polska. Partnerem turnieju są 4Move & Frugo, natomiast patronem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej.