USTKA - WIELKI FINAŁ 2021

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

  • GRYF KAMIEŃ POMORSKI
  • UKS ORLIK MOSINA
  • MKP WOŁÓW
  • WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
  • UKS BRUSKOWO WIELKIE
  • AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK
  • UKS PONCIO–2010 LIDZBARK
  • UKS AP CHAMPIONS RYJEWO

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

TERMINARZ GRUPA A

Nr meczu Numer zespołu

Godz.

Boisko Nazwa drużyny Wynik
1. 1-2 10:00 A UKS ORLIK MOSINA – UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE 1:0
2. 3-4 10:25 A AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK – AP CHAMPIONS RYJEWO 2:2
3. 1-4 10:50 B UKS ORLIK MOSINA – AP CHAMPIONS RYJEWO 1:1
4. 2-3 11:15 B UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE – AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK 1:2
5. 1-3 11:40 A UKS ORLIK MOSINA – AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK 1:1
6. 2-4 12:05 B UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE – AP CHAMPIONS RYJEWO 0:2

   

TABELA GRUPA A

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. Punkty Bramki Miejsce
1. UKS ORLIK MOSINA x 1:0 1:1 1:1 5 3:2 3
2. UKS BRUSKOWO WIELKIE 0:1 x 1:2 0:2 0 1:5 4
3. AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK 1:1 2:1 x 2:2 5 5:4 2
4. AP CHAMPIONS RYJEWO 1:1 2:0 2:2 x 5 5:3 1

 

TERMINARZ GRUPA B

Nr meczu Numer zespołu

Godz.

Boisko Nazwa drużyny Wynik
1. 1-2 10:00 B MKP WOŁÓW – UPKS PONCIO 2010 LIDZBARK 1:1
2. 3-4 10:25 B WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI – AP GRYF KAMIEŃ POMORSKI 0:1
3. 1-4 10:50 A MKP WOŁÓW – AP GRYF KAMIEŃ POMORSKI 2:0
4. 2-3 11:15 A UPKS PONCIO 2010 LIDZBARK – WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 0:2
5. 1-3 11:40 B MKP WOŁÓW – WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 2:0
6. 2-4 12:05 A UPKS PONCIO 2010 LIDZBARK – AP GRYF KAMIEŃ POMORSKI 0:2

   

TABELA GRUPA B

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. Punkty Bramki Miejsce
1. MKP WOŁÓW x 1:1 2:0 2:0 7 5:1 1
2. UPKS PONCIO 2010 LIDZBARK 1:1 x 0:2 0:2 1 1:5 4
3. WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 0:2 2:0 x 0:1 3 2:3 3
4. AP GRYF KAMIEŃ POMORSKI 0:2 2:0 1:0 x 6 3:2 2

 

KOLEJNOŚĆ GIER PUCHAROWYCH:

Numer meczu Boisko Godzina   Drużyny  
13 A 13:00 1A – 2B półfinał AP CHAMPIONS RYJEWO – AP GRYF KAMIEŃ POMORSKI 3:0
14 A 13:30 2A – 1B półfinał AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK – MKP WOŁÓW 2:0
15 B 13:00 3A – 4B mecz o miejsca 5 – 8 UKS ORLIK MOSINA – UPKS PONCIO 2010 LIDZBARK 1:2
16 B 13:30 4A – 3B mecz o miejsca 5 – 8 UKS BRUSKOWO WIELKIE – WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 5:2
17 B 14:00 o 7 miejsce UKS ORLIK MOSINA – WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 1:1 k. 1:2
18 B 14:30 o 5 miejsce UPKS PONCIO 2010 LIDZBARK – UKS BRUSKOWO WIELKIE 1:1 k. 1:2
19 A 14:00 o 3 miejsce AP GRYF KAMIEŃ POMORSKI – MKP WOŁÓW 0:2
20 A 15:00 Finał AP CHAMPIONS RYJEWO – AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK 1:1 k. 2:1

ORGANIZATOR

Organizator
WSPÓŁORGANIZATOR

WYKONAWCA

PATRONAT

PARTNER TECHNICZNY