Wielki Finał - Kołobrzeg, 16 czerwiec 2019

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. TALENT TRZEBNICA
2. SP POGORZELA
3. SOKÓŁ PYRZYCE
4. SPARTA SYCEWICE
5. OLIMP MIRCZE
6. MICHAŁKI DOBRE MIASTO

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

Talent Trzebnica – Michałki Dobre Miasto             0:1
SP Pogorzela – Olimp Mircze                                     2:0
Sokół Pyrzyce – Sparta Sycewice                              0:6
Talent Trzebnica – SP Pogorzela                               1:6
Olimp Mircze – Sokół Pyrzyce                                    2:3
Michałki Dobre Miasto – Sparta Sycewice              1:2
Sokół Pyrzyce – Talent Trzebnica                              1:1
Sparta Sycewice – Olimp Mircze                                7:2
SP Pogorzela – Michałki Dobre Miasto                     2:0
Talent Trzebnica – Sparta Sycewice                          2:1
Michałki Dobre Miasto – Olimp Mircze                    1:0
SP Pogorzela – Sokół Pyrzyce                                      3:0
Olimp Mircze – Talent Trzebnica                                3:1
Sparta Sycewice – SP Pogorzela                                 3:1
Sokół Pyrzyce – Michałki Dobre Miasto                    0:1

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. TALENT TRZEBNICA   1:6 1:1 2:1 1:3 0:1 4 5:12
2. SP POGORZELA 6:1   3:0 1:3 2:0 2:0 12 14:4
3. SOKÓŁ PYRZYCE 1:1 0:3 0:6 3:2 0:1 4 4:13
4. SPARTA SYCEWICE 1:2 3:1 6:0   7:2 2:1 12 19:6
5. OLIMP MIRCZE 3:1 0:2 2:3 2:7   0:1 3 7:14
6. MICHAŁKI
DOBRE MIASTO
1:0 0:2 1:0 1:2 1:0   9 4:4

 

  1. Sparta Sycewice – 12 punktów*
  2. SP Pogorzela – 12 punktów
  3. Michałki Dobre Miasto – 9 punktów
  4. Talent Trzebnica – 4 punkty**
  5. Sokół Pyrzyce – 4 punkty**
  6. Olimp Mircze – 3 punkty


*- o wyższym miejscu w tabeli zadecydował bezpośredni pojedynek;
**- o wyższym miejscu w tabeli zadecydowała liczba strzelonych bramek. W bezpośrednim pojedynku drużyn był remis.

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

OFICJALNY PARTNER:

Facebook