ZWIERZYNIEC – 8 maja 2018 r.

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. GRANIT BYCHAWA
2. STOWARZYSZENIE BLIŻEJ DZIECI
3. UKS GIGANCI RADYMNO
4. SP SUŁÓW
5. LKS KORZENICA
6. SOKÓŁ ZWIERZYNIEC

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

        GODZINA :                                                                                                                           WYNIK:
1)      10.15 – 10.30      GRANIT BYCHAWA                             –             SOKÓŁ ZWIERZYNIEC                           0:2
2)      10.33 – 10.48      STOWARZYSZENIE BLIŻEJ DZIECI                 LKS KORZENICA                                     0:6
3)      10.51 – 11.06      UKS GIGANCI RADYMNO                  –             GMINA SUŁÓW                                       3:1
4)      11.09 – 11.24      GRANIT BYCHAWA                             –             STOWARZYSZENIE BLIŻEJ DZIECI        3:2
5)      11.27 – 11.42      LKS KORZENICA                                  –              UKS GIGANCI RADYMNO                     5:0
6)      11.45 – 12.00      SOKÓŁ ZWIERZYNIEC                        –              GMINA SUŁÓW                                       3:1
7)      12.03 – 12.18      UKS GIGANCI RADYMNO                  –             GRANIT BYCHAWA                                 0:0 
8)      12.21 – 12.36      GMINA SUŁÓW                                    –             LKS KORZENICA                                       0:6
9)      12.39 – 12.54      STOWARZYSZENIE BLIŻEJ DZIECI     –            SOKÓŁ ZWIERZYNIEC                             2:1
10)    12.57 – 13.12      GRANIT BYCHAWA                              –            GMINA SUŁÓW                                        6:1
11)    13.15 – 13.30      SOKÓŁ ZWIERZYNIEC                         –            LKS KORZENICA                                       1:3
12)    13.33 – 13.48      STOWARZYSZENIE BLIŻEJ DZIECI     –            UKS GIGANCI RADYMNO                      2:2
13)    13.51 – 14.06      LKS KORZENICA                                   –            GRANIT BYCHAWA                                  4:0
14)    14.09 – 14.24      GMINA SUŁÓW                                     –            STOWARZYSZENIE BLIŻEJ DZIECI         4:2
15)    14.27 – 14.42      UKS GIGANCI RADYMNO                   –            SOKÓŁ ZWIERZYNIEC                             1:4

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. GRANIT BYCHAWA
 –  3:2  0:0  6:1  0:4  0:2  7  9:9
2. STOWARZYSZENIE BLIŻEJ DZIECI  2:3  –  2:2  2:4 0:6  2:1  4  8:16
3. UKS GIGANCI RADYMNO  0:0  2:2  –  3:1  0:5  1:4  5  6:12
4. GMINA SUŁÓW  1:6  4:2  1:3  –  0:6  1:3  3  7:18
5. LKS KORZENICA       4:0  6:0  5:0  6:0  –  3:1  15  24:1
6. SOKÓŁ ZWIERZYNIEC  2:0  1:2  4:1  3:1  1:3  –  9  11:7

 

Klasyfikacja końcowa:

1. LKS Korzenica 15 pkt 5 zwycięstw
2. Sokół Zwierzyniec 9 pkt 3 zwycięstwa, dwie porażki
3. Granit Bychawa 7 pkt 2 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki
4. UKS Giganci Radymno 5 pkt 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki
5. Stowarzyszenie Bliżej Dzieci 4 pkt 1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki
6. Gmina Sułów 3 pkt 1 zwycięstwo, 4 porażki

  

 

 

 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia