ŚWIDWIN – 11 maja 2018 r.

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. AVATAR LEKOWO
2. BIALI SĄDÓW
3. BOSKO SULĘCIN
4. LZS POMORZANIN KRĄPIEL
5. KS WYBRZEŻE BIESIEKIERZ
6. LKS PIAST CHOCIWEL

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

       GODZINA :                                                                                                                                                    WYNIK:

1)     10.15 – 10.30     AVATAR LEKOWO                    –           LKS PIAST CHOCIWEL                                     5 : 0
2)     10.33 – 10.48    BIALI SĄDÓW                                        KS WYBRZEŻE BIESIEKIERZ                           4 : 1
3)     10.51 – 11.06    BOSKO SULĘCIN                        –           LZS POMORZANIN KRĄPIEL                         5 : 1
4)     11.09 – 11.24    AVATAR LEKOWO                     –           BIALI SĄDÓW                                                    5 : 1
5)     11.27 – 11.42    KS WYBRZEŻE BIESIEKIERZ     –           BOSKO SULĘCIN                                               0 : 4
6)     11.45 – 12.00     LKS PIAST CHOCIWEL             –           LZS POMORZANIN KRĄPIEL                          2 : 0
7)     12.03 – 12.18     BOSKO SULĘCIN                      –            AVATAR LEKOWO                                            1 : 0
8)     12.21 – 12.36     LZS POMORZANIN KRĄPIEL –            KS WYBRZEŻE BIESIEKIERZ                            1 : 0
9)     12.39 – 12.54     BIALI SĄDÓW                            –           LKS PIAST CHOCIWEL                                     6 : 3
10)   12.57 – 13.12     AVATAR LEKOWO                    –           LZS POMORZANIN KRĄPIEL                         5 : 0
11)   13.15 – 13.30     LKS PIAST CHOCIWEL             –           KS WYBRZEŻE BIESIEKIERZ                            4 : 0
12)   13.33 – 13.48     BIALI SĄDÓW                           –           BOSKO SULĘCIN                                               1 : 3
13)   13.51 – 14.06     KS WYBRZEŻE BIESIEKIERZ    –           AVATAR LEKOWO                                           0 : 5
14)   14.09 – 14.24     LZS POMORZANIN KRĄPIEL –           BIALI SĄDÓW                                                    1 : 0
15)   14.27 – 14.42     BOSKO SULĘCIN                      –           LKS PIAST CHOCIWEL                                     3 : 1

WYNIKI TURNIEJU:

Lp.   Nazwa drużyny      1.       2.       3.       4.       5.         6.    Punkty    Bramki
 1.  AVATAR LEKOWO     5:1   0:1  5:0  5:0  5:0   12   20 : 2
 2. BIALI SĄDÓW  1:5    1:3  0:1   4:1  6:3    6   12 : 13
 3. BOSKO SULĘCIN  1:0  3:1    5:1  4:0  3:1   15   16 : 3
 4.  LZS POMORZANIN

KRĄPIEL

 0:5  1:0  1:5    1:0  0:2    6     3 : 12
 5. KS WYBRZEŻE

BIESIEKIERZ 

 0:5  1:4  0:4  0:1    0:4    0     1 : 18
6. LKS PIAST CHOCIWEL  0:5  3:6  1:3  2:0  4:0      6   10 : 14

 

BOSKO SULĘCIN                               –     I   MIEJSCE

AVATAR LEKOWO                             –     II   MIEJSCE

BIALI SĄDÓW                                    –    III  MIEJSCE

LKS PIAST CHOCIWEL                          IV  MIEJSCE

LZS POMORZANIN KRĄPIEL          –    V   MIEJSCE

KS WYBRZEŻE BIESIEKIERZ            –     VI   MIEJSCE

                          

 

 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia