DOBRE MIASTO – 30 maja 2018 r.

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. SP GOŁYMIN-OŚRODEK
2. WKRA RADZANÓW
3. AP JONKOWO – WRZESINA
4. MICHAŁKI DOBRE MIASTO
5. LUKS CZERWIN
6. SP BRUDKI STARE

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

1)  10.15 – 10.30          SP GOŁYMIN-OŚRODEK         –           SP BRUDKI STARE                                                    1:7
2)  10.33 – 10.48          WKRA RADZANÓW                            LUKS CZERWIN                                                         0:0
3)  10.51 – 11.06          AP JONKOWO-WRZESINA     –            MICHAŁKI DOBRE MIASTO                                    1:6
4)  11.09 – 11.24          SP GOŁYMIN-OŚRODEK         –           WKRA RADZANÓW                                                  0:4
5)    11.27 – 11.42        LUKS CZERWIN                        –           AP JONKOWO-WRZESINA                                       3:0
6)    11.45 – 12.00        SP BRUDKI STARE                    –           MICHAŁKI DOBRE MIASTO                                    0:3
7)    12.03 – 12.18        AP JONKOWO-WRZESINA      –           SP GOŁYMIN-OŚRODEK                                         2:0
8)    12.21 – 12.36        MICHAŁKI DOBRE MIASTO   –           LUKS CZERWIN                                                         2:0 
9)    12.39 – 12.54        WKRA RADZANÓW                 –           SP BRUDKI STARE                                                    1:3
10)    12.57 – 13.12      SP GOŁYMIN-OŚRODEK        –           MICHAŁKI DOBRE MIASTO                                     0:7
11)    13.15 – 13.30      SP BRUDKI STARE                  –            LUKS CZERWIN                                                         3:0
12)    13.33 – 13.48      WKRA RADZANÓW                –            AP JONKOWO-WRZESINA                                      0:1
13)    13.51 – 14.06      LUKS CZERWIN                       –           SP GOŁYMIN-OŚRODEK                                           9:1
14)    14.09 – 14.24      MICHAŁKI DOBRE MIASTO   –           WKRA RADZANÓW                                                  6:0
15)    14.27 – 14.42      AP JONKOWO-WRZESINA     –           SP BRUDKI STARE                                                    0:1

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. SP GOŁYMIN –OŚRODEK   0:4 0:2 0:7 1:9 1:7  0 2:29
2. WKRA RADZANÓW 4:0   0:1 0:6 0:0 1:3  4 5:10
3. AP JONKOWO – WRZESINA 2:0 1:0   1:6 0:3 0:1  6 4:10
4. MICHAŁKI DOBRE MIASTO 7:0 6:0 6:1   2:0 3:0  15 24:1
5. LUKS CZERWIN       9:1 0:0 3:0 0:2   0:3  7 12:6
6. SP BRUDKI STARE 7:1 3:1 1:0 0:3 3:0    12 14:5

 

Tabela końcowa:

  1. Michałki Dobre Miasto          15 pkt
  2. SP Brudki Stare                       12 pkt
  3. LUKS Czerwin                            7 pkt
  4. AP Jonkowo-Wrzesina             6 pkt
  5. WKRA Radzanów                      4 pkt
  6. SP Gołymin Ośrodek               0 pkt

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia