Zambrów – 1 czerwca 2017 r.

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. SP4 ZAMBRÓW
2. AP JONKOWO – WRZESINA
3. PSP BRUDKI STARE
4. SP BIELANY JAROSŁAWY
5. SP JABŁONNA LACKA
6. LUKS CZERWIN

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

GODZINA : WYNIK:

1) 10.15 – 10.30  SP4 ZAMBRÓW – LUKS CZERWIN 0 : 0

2) 10.33 – 10.48  AP JONKOWO – WRZESINA – SP JABŁONNA LACKA 1 : 0

3) 10.51 – 11.06  PSP BRUDKI STARE – SP BIELANY JAROSŁAWY 3 : 0

4) 11.09 – 11.24  SP4 ZAMBRÓW – AP JONKOWO – WRZESINA 1 : 0

5) 11.27 – 11.42  SP JABŁONNA LACKA – PSP BRUDKI STARE 0 : 0

6) 11.45 – 12.00  LUKS CZERWIN – SP BIELANY JAROSŁAWY 4 : 0

7) 12.03 – 12.18  PSP BRUDKI STARE – SP4 ZAMBRÓW 0 : 0

8) 12.21 – 12.36  SP BIELANY JAROSŁAWY – SP JABŁONNA LACKA 0 : 0

9) 12.39 – 12.54  AP JONKOWO – WRZESINA – LUKS CZERWIN 4 : 3

10) 12.57 – 13.12  SP4 ZAMBRÓW – SP BIELANY JAROSŁAWY 5 : 0

11) 13.15 – 13.30  LUKS CZERWIN – SP JABŁONNA LACKA 2 : 0

12) 13.33 – 13.48  AP JONKOWO – WRZESINA – PSP BRUDKI STARE 3 : 1

13) 13.51 – 14.06  SP JABŁONNA LACKA – SP4 ZAMBRÓW 1 : 4

14) 14.09 – 14.24  SP BIELANY JAROSŁAWY – AP JONKOWO – WRZESINA 0 : 3

15) 14.27 – 14.42  PSP BRUDKI STARE – LUKS CZERWIN 1 : 1

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. SP4 ZAMBRÓW    1:0 0:0 5:0 4:1 0:0 11 10:1
2. AP JONKOWO –
WRZESINA
 0:1   3:1 3:0 1:0 4:3 12  10:5
3. PSP BRUDKI STARE  0:0 1:3   3:0 0:0 1:1 5:4
4. SP BIELANY JAROSŁAWY  0:5 0:3 0:3   0:0 0:4  0:15
5. SP JABŁONNA
LACKA       
 1:4 0:2 0:0 0:0   0:2 2 1:8
6. LUKS CZERWIN  0:0 3:4 1:1 4:0 8:0   8 10 :5

 

AP Jonkowo-Wrzesina                        –       I   MIEJSCE

SP4 Zambrów                                       –     II   MIEJSCE

LUKS Czerwin                                       –    III  MIEJSCE

PSP Brudki Stare                                      IV  MIEJSCE

SP Jabłonna Lacka                               –    V   MIEJSCE

SP Bielany Jarosławy                           –  VI   MIEJSCE

                          

NAJLEPSZY  ZAWODNIK

Podczas turnieju w Zambrowie uhonorowano także najlepszych zawodników rywalizacji, wśród których znalazły się dwie zawodniczki: Julia Toczyska (SKS Jabłonna Lacka) oraz Zuzanna Kosieradzka (SP Bielany Jarosław). Stawkę najlepszych zawodników turnieju uzupełnili: Kacper Sakowski (AP Jonkowo-Wrzesina), Mikołaj Suska (LUKS Czerwiny), Jakub Gwardiak (SP4 Zambrów) i Piotr Tułowiecki (PSP Brudki Stare).

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia