WRONKI - WIELKI FINAŁ

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
2. ZS KROŚNICE
3. UKS ORLIK POZNAŃ
4. UKS GIGANCI RADYMNO
5. AP JONKOWO – WRZESINA
6. UKS ŚREM

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

         GODZINA:                                                                                                                                         WYNIK
1)      10.15 – 10.30    UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI  –  UKS ŚREM                                 3 : 1
2)      10.33 – 10.48     ZS KROŚNICE   AP JONKOWO-WRZESINA                                                         2 : 0
3)      10.51 – 11.06     UKS ORLIK POZNAŃ  – UKS GIGANCI RADYMNO                                             0 : 3
4)      11.09 – 11.24      UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI  –  ZS KROŚNICE                         2 : 1
5)      11.27 – 11.42      AP JONKOWO-WRZESINA  –  UKS ORLIK POZNAŃ                                          0 : 0
6)      11.45 – 12.00      UKS ŚREM   –  UKS GIGANCI RADYMNO                                                            0 : 4
7)      12.03 – 12.18      UKS ORLIK POZNAŃ  –  UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI            0 : 3 
8)      12.21 – 12.36      UKS GIGANCI RADYMNO   –  AP JONKOWO-WRZESINA                                1 : 0
9)      12.39 – 12.54      ZS KROŚNICE   –   UKS ŚREM                                                                                2 : 1
10)    12.57 – 13.12      UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI   –  UKS GIGANCI RADYMNO    0 : 1
11)    13.15 – 13.30      UKS ŚREM  –  AP JONKOWO-WRZESINA                                                            0 : 2
12)    13.33 – 13.48      ZS KROŚNICE  –  UKS ORLIK POZNAŃ                                                                2 : 2
13)    13.51 – 14.06      AP JONKOWO-WRZESINA –  UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI    1 : 3
14)    14.09 – 14.24      UKS GIGANCI RADYMNO   –  ZS KROŚNICE                                                       2 : 2
15)    14.27 – 14.42      UKS ORLIK POZNAŃ   –  UKS ŚREM                                                                    1 : 2

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW
KUJAWSKI
   2:1  3:0  0:1  3:1  3:1 12   11-4
2. ZS KROŚNICE  1:2    2:2  2:2  2:0  2:1  8  9-7
3. UKS ORLIK POZNAŃ  0:3  2:2    0:3  0:0  1:2  2  3-10
4. UKS GIGANCI
RADYMNO
 1:0  2:2  3:0    1:0  4:0  13  11-2
5. AP JONKOWO –
WRZESINA
 1:3  0:2  0:0  0:1    2:0  4  3-6
6. UKS ŚREM  1:3  1:2  2:1  0:4  0:2    3  4-12

 

UKS Giganci Radymno (4 zwycięstwa, 1 remis) – 13 pkt                                        –       I   MIEJSCE

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski (4 zwycięstwa, 1 porażka) – 12 pkt                   –     II   MIEJSCE

ZS Krośnice (2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka) – 8 pkt                                              –    III  MIEJSCE

AP Jonkowo-Wrzesina (1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki) – 4 pkt                                   IV  MIEJSCE

UKS Śrem (1 zwycięstwo, 4 porażki) – 3 pkt                                                                    –    V   MIEJSCE

UKS Orlik Poznań (2 remisy, 3 porażki)  – 2 pkt                                                              –  VI   MIEJSCE

                          

  

NAJLEPSZY  ZAWODNIK

Najlepszymi zawodnikami turnieju uznani zostali: Marcin Kościelecki (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Król Strzelców – 9 bramek), Stanisław Wojtas (UKS Śrem), Igor Olszewski (AP Jonkowo-Wrzesina), Karol Chudy (ZS Krośnice) i Piotr Żurawski (UKS Giganci Radymno). Najbardziej walecznym graczem uznany został Paweł Rajzer (UKS Giganci Radymno).

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia