Stare Oborzyska – 25 maja 2017

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. UKS ŚREM
2. SP2 ŚRODA WIELKOPOLSKA
3. MKS KANIA GOSTYŃ
4. UKS ORLIK POZNAŃ
5. SP STARE OBORZYSKA
6. AP REISSA KOŚCIAN

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

GODZINA : WYNIK:

1) 10.15 – 10.30  UKS ŚREM –  AP REISSA POZNAŃ 8 : 0

2) 10.33 – 10.48  SP2 ŚRODA WIELKOPOLSKA –  SP STARE OBORZYSKA 1 : 0

3) 10.51 – 11.06  MKS KANIA GOSTYŃ –  UKR ORLIK POZNAŃ 0 : 5

4) 11.09 – 11.24  UKS ŚREM – SP2 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2 : 1

5) 11.27 – 11.42  SP STARE OBORZYSKA –  MKS KANIA GOSTYŃ 2 : 0

6) 11.45 – 12.00  AP REISSA POZNAŃ –  UKR ORLIK POZNAŃ 2 : 1

7) 12.03 – 12.18  MKS KANIA GOSTYŃ –  UKS ŚREM 0 : 7

8) 12.21 – 12.36  UKR ORLIK POZNAŃ –  SP STARE OBORZYSKA 5 : 0

9) 12.39 – 12.54  SP2 ŚRODA WIELKOPOLSKA –  AP REISSA POZNAŃ 1 : 0

10) 12.57 – 13.12  UKS ŚREM –  UKR ORLIK POZNAŃ 0 : 2

11) 13.15 – 13.30  AP REISSA POZNAŃ –  SP STARE OBORZYSKA 5 : 1

12) 13.33 – 13.48  SP2 ŚRODA WIELKOPOLSKA –  MKS KANIA GOSTYŃ 6 : 0

13) 13.51 – 14.06  SP STARE OBORZYSKA –  UKS ŚREM 1 : 5

14) 14.09 – 14.24  UKR ORLIK POZNAŃ – SP2 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2 : 1

15) 14.27 – 14.42  MKS KANIA GOSTYŃ –  AP REISSA POZNAŃ 1 : 0

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. UKS ŚREM    2:1  7:0  0:2  5:1  8:0  12  22-4
2. KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA  1:2    6:0  1:2  1:0  1:0  9  10-4
3. MKS KANIA GOSTYŃ  0:7  0:6    0:5  0:2  1:0  3  1-20
4. UKR ORLIK
POZNAŃ    
 2:0  2:1  5:0    5:0  1:2  12  15-3
5. SP STARE
OBORZYSKA       
 1:5  0:1  2:0  0:5    1:5  3  4-16
6. AP REISSA POZNAŃ  0:8  0:1  0:1  2:1  5:1  6  7-12

 

UKS Orlik Poznań                               –       I   MIEJSCE

UKS Śrem                                                –     II   MIEJSCE

SP 2 Środa Wielkopolska                      –    III  MIEJSCE

AP Reissa                                                   IV  MIEJSCE

Stare Oborzyska                                     –    V   MIEJSCE

MKS Kania Gostyń                                 –  VI   MIEJSCE

                          

  

NAJLEPSZY  ZAWODNIK 

W ramach turnieju wyłonieni zostali również najbardziej wyróżniający się zawodnicy, którymi zostali: Michał Kabat (Stare Oborzyska), Jakub Woźniak (MKS Kania Gostyń), Kacper Ochowiak (SP 2 Środa Wielkopolska), Igor Draszczyk (UKS Śrem), Fabian Zandecki (Akademia Piłkarska Reissa) oraz Piotr Ochmański (UKS Orlik Poznań).

 

 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia