Niedrzwica Duża – 30 maja 2017

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

1. UKS WYSOCZANKA WYSOKIE
2. UKS GIGANCI RADYMNO
3. KS BIAŁKA BIAŁA RAWSKA
4. SP NIEDRZWICA DUŻA
5. GRANIT BYCHAWA
6. AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK.

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

GODZINA : WYNIK:

1) 10.15 – 10.30  UKS WYSOCZANKA WYSOKIE –  AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK 0 : 2

2) 10.33 – 10.48  UKS GIGANCI RADYMNO –  GRANIT BYCHAWA 2 : 1

3) 10.51 – 11.06  KS BIAŁKA BIAŁA RAWSKA –  SP NIEDRZWICA DUŻA 1 : 4

4) 11.09 – 11.24  UKS WYSOCZANKA WYSOKIE –  UKS GIGANCI RADYMNO 0 : 1

5) 11.27 – 11.42  GRANIT BYCHAWA –  KS BIAŁKA BIAŁA RAWSKA 3 : 1

6) 11.45 – 12.00  AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK –  SP NIEDRZWICA DUŻA 1 : 0

7) 12.03 – 12.18  KS BIAŁKA BIAŁA RAWSKA – UKS WYSOCZANKA WYSOKIE 0 : 1

8) 12.21 – 12.36  SP NIEDRZWICA DUŻA –  GRANIT BYCHAWA 0 : 3

9) 12.39 – 12.54  UKS GIGANCI RADYMNO –  AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK 3 : 0

10) 12.57 – 13.12  UKS WYSOCZANKA WYSOKIE –  SP NIEDRZWICA DUŻA 2 : 0

11) 13.15 – 13.30  AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK –  GRANIT BYCHAWA 0 : 1

12) 13.33 – 13.48  UKS GIGANCI RADYMNO –  KS BIAŁKA BIAŁA RAWSKA 4 :0

13) 13.51 – 14.06  GRANIT BYCHAWA – UKS WYSOCZANKA WYSOKIE 1 : 0

14) 14.09 – 14.24  SP NIEDRZWICA DUŻA –  UKS GIGANCI RADYMNO 1 : 2

15) 14.27 – 14.42  KS BIAŁKA BIAŁA RAWSKA –  AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK 1 : 0

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. UKS WYSOCZANKA WYSOKIE    0:1 1:0 2:0 0:1 0:2 3:4
2. UKS GIGANCI
RADYMNO
 1:0   4:0 2:1 2:1 3:0 15  12:2
3. KS BIAŁKA
BIAŁA RAWSKA
 0:1 0:4   1:4 1:3 1:0 3:12
4. SP NIEDRZWICA
DUŻA
0:2 1:2 4:1   0:3 0:1 5:9
5. SP STARE
OBORZYSKA       
1:0 1:2 3:1 3:0   1:0 12  9:3
6. AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK  2:0 0:3 1:0 0:1 0:1   3:5

 

UKS Giganci Radymno                   –       I   MIEJSCE

Granit Bychawa                                –     II   MIEJSCE

Akademia Futbolisty Głusk             –    III  MIEJSCE

UKS Wysoczanka Wysokie                 IV  MIEJSCE

SP Niedrzwica Duża                         –    V   MIEJSCE

KS Białka Biała Rawska                   –  VI   MIEJSCE

                          

  

NAJLEPSZY  ZAWODNIK

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się: Hubert Kijek (Akademia Futbolisty Głusk), Jakub Baduk (Białka Biała Rawska), Mateusz Boguta (SP Niedrzwica Duża), Bartek Kutrzepa (UKS Wysoczanka Wysokie).

 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia