WRONKI - WIELKI FINAŁ

ZESPOŁY - UCZESTNICY TURNIEJU

  1. LKS KORZENICA
  2. BOSKO SULĘCIN
  3. SP 2 KLUCZBORK
  4. UKS ŚREM
  5. UKS SATURN OSTROWITE
  6. MICHAŁKI DOBRE MIASTO

TERMINARZ – ZESTAWIENIE PAR

GODZINA:                                                                                                                              WYNIK
1)     12.15 – 12.30      LKS KORZENICA                      –             MICHAŁKI DOBRE MIASTO          1 : 0
2)     12.33 – 12.48      BOSKO SULĘCIN                                  UKS SATURN OSTROWITE            2 : 1
3)    12.51 – 13.06       SP 2 KLUCZBORK                    –             UKS ŚREM                                        1 : 2
4)    13.09 – 13.24       LKS KORZENICA                      –             BOSKO SULĘCIN                             3 : 1
5)    13.27 – 13.42       UKS SATURN OSTROWITE    –             SP 2 KLUCZBORK                            3 : 1
6)    13.45 – 14.00       MICHAŁKI DOBRE MIASTO  –             UKS ŚREM                                         0 : 2
7)    14.03 – 14.18       SP 2 KLUCZBORK                    –             LKS KORZENICA                              2 : 4
8)    14.21 – 14.36       UKS ŚREM                                 –             UKS SATURN OSTROWITE            4 : 0
9)    14.39 – 14.54       BOSKO SULĘCIN                      –            MICHAŁKI DOBRE MIASTO           0 : 0
10)    14.57 – 15.12      LKS KORZENICA                     –             UKS ŚREM                                         2 : 0
11)    15.15 – 15.30      MICHAŁKI DOBRE MIASTO  –             UKS SATURN OSTROWITE            4 : 0
12)    15.33 – 15.48      BOSKO SULĘCIN                     –             SP 2 KLUCZBORK                           0 : 3
13)    15.51 – 16.06      UKS SATURN OSTROWITE    –             LKS KORZENICA                             0 : 5
14)    16.09 – 16.24      UKS ŚREM                                –             BOSKO SULĘCIN                             4 : 1
15)    16.27 – 16.42      SP 2 KLUCZBORK                   –             MICHAŁKI DOBRE MIASTO           1 : 0

WYNIKI TURNIEJU:

Lp. Nazwa drużyny

1.

2. 3. 4. 5. 6. Punkty Bramki
1. LKS KORZENICA   3:1 4:2 2:0 5:0 1:0 15 15:3
2. BOSKO SULĘCIN 1:3 0:3 1:4 2:1 0:0 4 4:11
3. SP 2 KLUCZBORK 2:4 3:2 1:2 1:3 1:0 8 8:11
4. UKS ŚREM 0:4 4:1 2:1 4:0 2:0 12 12:6
5. UKS SATURN
OSTROWITE
0:5 1:2 3:1 0:4 0:4 1 4:16
6. MICHAŁKI DOBRE
MIASTO
0:1 0:0 0:1 0:2 4:0 4 4:4

 

Tabela końcowa:

  1. LKS Korzenica 15 pkt
  2. UKS Śrem 12 pkt
  3. SP 2 Kluczbork 8 pkt
  4. Michałki Dobre Miasto 4 pkt
  5. Bosko Sulęcin 4 pkt
  6. UKS Saturn Ostrowite 1 pkt

ORGANIZATOR

Organizator

Partner - PRODUCENT PREPARATÓW:

WYKONAWCA

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie ARSmedia