Zaznacz stronę

Sułów: Emocje do samego końca!

Za nami drugi turniej eliminacyjny w ramach zmagań PROCAM Cup 2017. Tym razem rywalizacja toczyła się w Sułowie, w województwie dolnośląskim.

Po tym jak do Wielkiego Finału we Wronkach w minionym tygodniu podczas turnieju w Ciechocinku awansowali zawodnicy UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, do grona finalistów dołączyli 23 maja gracze ZS Krośnice.

Zmagania młodych piłkarzy były niezwykle emocjonujące. Na początku najlepszą formę prezentowali gracze SP Cieszków, którzy wygrali trzy spotkania z rzędu. W czwartej kolejce spotkań doszło jednak do pierwszej porażki drużyny z Cieszkowa, która pokonana została przez ZS Krośnice aż 0:5. Jak się później okazało, wynik ten był kluczowy dla rozstrzygnięcia całego turnieju, bowiem Krośnice wyprzedziły SP Cieszków w klasyfikacji końcowej o zaledwie jeden punkt. Na podium, z trzema punktami straty do lidera, uplasowali się zawodnicy Lidera Borów.

W ramach turnieju wyłonieni zostali również najbardziej wyróżniający się zawodnicy. Za najlepszych uznani zostali: Szymon Kaczmarek (ZS Krośnice), Maciej Bruder (AP Free Kids Zawonia), Bartosz Nizio (SP Sułów), Patryk Zaremba (SP Goszcz), Marcin Pomirko (Lider Borów) oraz Jakub Kęsy (SP Cieszków).